MÖBLER / Bord / Skrivbord 16108174
nr 1610 8174
Skrivbord
Gustaviansk stil, omkring 1900, mahogny. Bredd: 122 cm. Djup: 70 cm, höjd: 77 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador, fanérbortfall
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:44:26
27/3 11:54:29
Den Gustavianska stilen